Divadelko-palecek

Někdy je složité najít veškeré aktuální informace, které by Vás mohly zajímat. My je pro Vás máme všechny na jednom místě, a to v našem internetovém magazínu, který pro Vás bude zajisté jenom radost číst.
Nezařazené

Elegantní design

Máte rádi velice luxusní a elegantní věci, které jsou vkusné a jedinečné? Pokud se neradi spokojujete s konfekčními a nekvalitními věcmi a dáváte přednost ruční výrobě před tou strojovou, měli byste využít našich služeb. Pořiďte si nádherná ručně vyráběná kožená fotoalba na svoje úžasné a jedinečné vzpomínky. Fotografie tak uchováte v naprostém bezpečí před zubem času. Kožené věci nikdy nevyjdou z módy, takže až budete sdílet se svými přáteli a rodinou vzpomínky, uděláte na ně zaručeně dojem.

Příznivé ceny

Každý fotoalbum vyrábíme zvlášť, tudíž je každý kus originálem. Kůže, kterou používáme na vazbu je velice kvalitní a pro své zákazníky uděláme první poslední. Každý výrobek, který uvidíte na ilustračním obrázku, můžete svými požadavky změnit, například vybrat jinou barvu kůže, změnit potisk či si vybrat nějaký hezký citát na povrch desek. Nezapomínáme ani na digitální nosiče fotografií a videí, datové disky můžete vložit do praktické schránky, která je umístěná na deskách. Vazbu můžete zvolit klasickou nebo modernější kroužkovou.
 

Elegantní design
Ohodnoťte příspěvek